Środowiskowy Dom Samopomocy w Orzyszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Kadra ŚDS

1. DYREKTOR - Kamila Sokołowska
tel. 535 848 906
e-mail: kamila.sokolowska@sds.orzysz.pl

2. GŁÓWNY KSIĘGOWY - Wioletta Chludzińska
e-mail: wioletta.chludzinska@sds.orzysz.pl

3. PRACOWNIK SOCJALNY - Anna Radzikowska
e-mail: anna.radzikowska@sds.orzysz.pl

4. PSYCHOLOG - Karolina Duchnowska
e-mail: karolina.duchnowska@sds.orzysz.pl

5. TERAPEUTA - Dorota Kryc

6. TERAPEUTA - Anna Modzelewska
e-mail: anna.modzelewska@sds.orzysz.pl

7. TERAPEUTA - Urszula Nieszała
e-mail: urszula.mieszala@sds.orzysz.pl

8. TERAPEUTA - Anna Nowakowska
e-mail: anna.nowakowska@sds.orzysz.pl

9. TERAPEUTA - Karolina Wysocka
e-mail: karolina.wysocka@sds.orzysz.pl

10. INSTRUKTOR TERAPII - Jarosław Chludziński
e-mail: jarosław.chludzinski@sds.orzysz.pl

11. INSTRUKTOR TERAPII - Justyna Drążek
e-mail: justyna.drazek@sds.orzysz.pl

12. INSTRUKTOR TERAPII - Anna Hertmanowicz
e-mail: anna.hertmanowicz@sds.orzysz.pl

13. INSTRUKTOR TERAPII - Ewa Kurzela
e-mail: ewa.kurzela@sds.orzysz.pl

14. OPIEKUN - Jadwiga Jurewicz

15. KONSERWATOR - Bogdan Ostrowski

Data powstania: piątek, 7 lut 2020 14:22
Data opublikowania: piątek, 7 lut 2020 14:25
Opublikował(a): Karolina Wysocka
Zaakceptował(a): Karolina Wysocka
Artykuł był czytany: 1494 razy